Kreatif

kreatif-ajans-hizmetleri
Arma PR olarak; 360 derece iletişim anlayışımızla tüm tanıtım faaliyetlerinizin tek elden, birbiriyle uyumlu ve hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz.

Kurum / Marka İmajı Oluşturma

Görsel kimlik, bir kişinin giyiminin yarattığı imaj gibi, bir firma veya markanın imajını yansıtır ve profesyonel kadro tarafından güçlü bir şekilde oluşturulmalıdır. Bu süreçte; markanın tüketicilerinin zihninde sahip olmak istediği algı için, marka adı, kimliği, logosu, sembolü, kurumsal renkleri, teması, sloganı gibi etkenler doğru planlanmalıdır. Çünkü oluşturulan imaj, yapılan işin konusuna, içeriğine uymadığında büyük bir başarı sağlamak mümkün olmamaktadır.

Grafik / Web Tasarım

Etkili bir reklam planlayabilmek için sadece reklam değil çok iyi Pazarlama, PR ve Grafik Dizayn bilgisi gerekmektedir. Biz bu bakış açısıyla tüketici psikolojisini etkileyen ve marka kimliğini destekleyen web tasarımı, katalog, broşür, insert, indoor, outdoor gibi iletişim materyallerini özgün, orijinal ve yaratıcı tasarımlarla gerçekleştiriyoruz. Tüm pazarlama ve iletişim materyallerini hedef kitlemizde oluşturmak istediğimiz algıya göre planlıyor ve üretim sürecini de takip ediyoruz.

Fotoğraf / 3D / Video Prodüksiyon

Arma PR olarak, markanıza değer katacak fotoğraf çekimleri, 3D animasyonlar, tanıtım filmleri, viral videolar, size özel prodüksiyon çalışmaları planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Bu çalışmalarda önemli olan sizi rakiplerinizden farklı kılan ve öne çıkaran, marka imajını destekleyen çalışmalar ortaya koymanızdır. Biz bu konuda tecrübemiz ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızla müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına destek veriyoruz.

Medya Planlama ve Satın Alma

Bir reklam kampanyası ancak doğru zamanda, doğru iletişim araçları kullanılarak, doğru hedef kitleye ulaştığında başarılı olur. Dolayısıyla iyi bir planlamada, hedef kitlenin analizini detaylı yapmak, takip ettiği mecraları doğru tespit etmek ve ihtiyaç duyduğu zamanda reklamı görmesini sağlamak önemlidir. Biz çalışmalarımızda doğru hedef kitleyi yakalayacak planlama stratejilerini oluşturur, müşterilerimizin bütçesini, marka yatırımlarını en iyi şekilde yöneterek hedeflerine ulaşmasını sağlarız.