Hakkımızda

İletişim Danışmanlığı konusunda hizmet vermek üzere 2004 yılında kurduğumuz ajansımızda, firma ve markalara entegre iletişim çözümleri sunuyoruz. Kişi, kurum ve markalara hedefleri, stratejileri doğrultusunda, kurumsal imaj, marka bilinirliği ve satın almayı arttırmaya yönelik iletişim programları hazırlayıp, hayata geçirerek iş hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunuyoruz.

Biz Arma PR olarak; Halkla İlişkiler, Sosyal Medya, ve Reklam alanındaki hizmetlerimizle markanıza yeni bir ivme kazandırıyoruz. Ajansımızda, tamamen kendi iş konularında yüksek eğitimli ve tecrübeli ekibimizle, tahmin ve sezgilere dayalı olarak değil, akademik tabanlı bilgiye dayalı olarak hizmet veriyoruz.

YÖNETİM EKİBİMİZ


dilek-akca

Dilek AKÇA

Ajans Başkanı

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 1995 mezunu. 1995-2004 yılları arasında medya ve ajans tarafında 9 yıl sektör tecrübesinden sonra 2004 yılında Arma PR'ı kurdu. 11 yıldır Arma PR’ın Ajans Başkanlığı görevini yürütüyor.

mehmet_ak_1

Mehmet AK

Marka Danışmanı

Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Sanatlar bölümünü bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi'nde reklam üzerine master, halkla ilişkiler üzerine de doktora yaptı. Akademik tabanlı bilgi birikimini, 25 yılı aşkın iş tecrübesi bulunan Mehmet Ak'ın; iki kitabı, yayınlanmış yüzlerce makalesi bulunmaktadır.